Skład Rady Gminy

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Stanowisko Kadencja Kolejnocs Zdjecie Dane
Ryszard Hołod Przewodniczący Rady Gminy 2006-2010 1
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodniczący Rady Gminy
Mirosław Tokarzewski W-ce Przewodniczący Rady Gminy; Przewodniczący Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2006-2010 2
Imię i nazwisko
Stanowisko
W-ce Przewodniczący Rady Gminy; Przewodniczący Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Krystyna Szpak Przewodnicząca Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2006-2010 3
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodnicząca Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Ignacy Bartosiewicz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej 2006-2010 4
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Jarosław Zieliński Przewodniczący Komisji ds. Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2006-2010 5
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodniczący Komisji ds. Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Telefon
506-325-914
Krystyna Jung członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2006-2010 6
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Agnieszka Sikora członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2006-2010 7
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Ryszard Weber członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2006-2010 8
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Krzysztof s.Józefa Matejczuk członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2006-2010 9
Stanowisko
członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Zofia Kowalska członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2006-2010 10
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Dominika Hetmaniuk członek Komisji Rewizyjnej 2006-2010 11
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej
Jarosław Bartoszuk członek Komisji Rewizyjnej 2006-2010 12
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej
Jan Marek członek Komisji Rewizyjnej 2006-2010 13
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej
Zbigniew Ostapiuk członek Komisji ds. Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2006-2010 14
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Waldemar Ziółkowski członek Komisji ds. Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2006-2010 15
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Telefon
510-450-939
Mirosław Tokarzewski Przewodniczący Rady Gminy 2010-2014 16
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodniczący Rady Gminy
Krzysztof s.Józefa Matejczuk W-ce Przewodniczący Rady Gminy; członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2010-2014 17
Stanowisko
W-ce Przewodniczący Rady Gminy; członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Mieczysław Chęckiewicz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2010-2014 18
Stanowisko
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Telefon
507-195-923
Krystyna Szpak Przewodnicząca Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej; członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2010-2014 19
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodnicząca Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej; członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Krystyna Jung Przewodnicząca Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2010-2014 20
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodnicząca Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Grzegorz Stadnik Przewodniczący Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego; członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2010-2014 21
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodniczący Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego; członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Telefon
505-006-220
Agnieszka Sikora członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2010-2014 22
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Małgorzata Szymańska członek Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2010-2014 23
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Marianna Czarnacka członek Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2010-2014 24
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Jacek Madej członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej; członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2010-2014 25
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej; członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Paweł Wilczyński członek Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2010-2014 26
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Dariusz Harasymiuk członek Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2010-2014 27
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Krzysztof s.Sławomira Matejczuk członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2010-2014 28
Stanowisko
członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Ryszard Weber członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2010-2014 29
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Mirosław Sutryk członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2010-2014 30
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych; członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Telefon
504-906-308
Krystyna Szpak Przewodnicząca Rady Gminy 2014-2018 31
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodnicząca Rady Gminy
Godziny przyjęć i numer pokoju

każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 12 - 14

sala konferencyjna UG - pokój nr 19

Grzegorz Stadnik Wiceprzewodniczący Rady Gminy; Przewodniczący Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2014-2018 32
Imię i nazwisko
Stanowisko
Wiceprzewodniczący Rady Gminy; Przewodniczący Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Telefon
505-006-220
Jacek Madej Przewodniczący Komisji Rewizyjnej 2014-2018 33
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Iwona Jóźwik Przewodnicząca Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2014-2018 34
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodnicząca Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Anna Kubicka Przewodnicząca Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2014-2018 35
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodnicząca Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Danuta Gajos członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2014-2018 36
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Telefon
783-285-151
Sławomir Jarmuł członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2014-2018 37
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Ryszard Weber członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej 2014-2018 38
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Finansowej
Paweł Dźwigała czlonek Komisji Rewizyjnej 2014-2018 39
Imię i nazwisko
Stanowisko
czlonek Komisji Rewizyjnej
Telefon
783-676-734
Stanisław Woźniak czlonek Komisji Rewizyjnej 2014-2018 40
Imię i nazwisko
Stanowisko
czlonek Komisji Rewizyjnej
Telefon
83 3557180
Mieczysław Chęckiewicz czlonek Komisji Rewizyjnej 2014-2018 41
Stanowisko
czlonek Komisji Rewizyjnej
Telefon
507-195-923
Ryszard Lewicki członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2014-2018 42
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Telefon
500-286-230
Mirosław Sutryk członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych 2014-2018 43
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
Telefon
504-906-308
Jarosław Zieliński członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2014-2018 44
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Telefon
506-325-914
Zbigniew Ostapiuk członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego 2014-2018 45
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji ds. Samorządu, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego
Mieczysław Chęckiewicz Przewodniczący Rady Gminy 2018-2023 46
Stanowisko
Przewodniczący Rady Gminy
Telefon
507-195-923
Godziny przyjęć i numer pokoju

każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 10 - 12

sala konferencyjna UG - pokój nr 19

Stanisław Woźniak Wiceprzewodniczący Rady Gminy; członek Komisji Społeczno-Oświatowej 2018-2023 47
Imię i nazwisko
Stanowisko
Wiceprzewodniczący Rady Gminy; członek Komisji Społeczno-Oświatowej
Telefon
83 3557180
Danuta Gajos Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej 2018-2023 48
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
Telefon
783-285-151
Jarosław Zieliński Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji 2018-2023 49
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Telefon
506-325-914
Jacek Szyszkowski Przewodniczący Komisji Gospodarczo-Finansowej 2018-2023 50
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodniczący Komisji Gospodarczo-Finansowej
Telefon
697-728-872
Bartłomiej Gogłuska Przewodniczący Komisji Społeczno Oświatowej 2018-2023 51
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przewodniczący Komisji Społeczno Oświatowej
Telefon
509-275-656
Paweł Dźwigała członek Komisji Rewizyjnej 2018-2023 52
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej
Telefon
783-676-734
Ryszard Lewicki członek Komisji Rewizyjnej 2018-2023 53
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej
Telefon
500-286-230
Magda Wrzesińska-Wójciuk (radna od 21.05.2019r.) członek Komisji Rewizyjnej 2018-2023 54
Stanowisko
członek Komisji Rewizyjnej
Telefon
530-613-099
Waldemar Ziółkowski członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji 2018-2023 55
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Telefon
510-450-939
Bogdan Zenowicz członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji 2018-2023 56
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Telefon
504-009-322
Paulina Kołodziej członek Komisji Gospodarczo-Finansowej 2018-2023 57
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Gospodarczo-Finansowej
Telefon
501-099-746
Mirosław Sutryk członek Komisji Gospodarczo-Finansowej 2018-2023 58
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Gospodarczo-Finansowej
Telefon
504-906-308
Tomasz Tarasiuk członek Komisji Gospodarczo-Finansowej 2018-2023 59
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Gospodarczo-Finansowej
Telefon
509-791-205
Maria Makowska członek Komisji Społeczno-Oświatowej 2018-2023 60
Imię i nazwisko
Stanowisko
członek Komisji Społeczno-Oświatowej
Telefon
666-607-161
Maciej Galejczuk (radny do 04.02.2019r.) radny do dnia 04.02.2019r. 2018-2023 61
Stanowisko
radny do dnia 04.02.2019r.
radny do 04.02.2019r. https://ugdebowakloda.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//Obwieszczenie-Galejczuk.pdf